Пам'ять про Героїв Небесної Сотні – вічна!

Дата: 20.02.2018 14:19

20 лютого на центральній площі селища Царичанка біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочисто – траурний мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Історія будь - якого народу містить періоди, дати, які навічно вкарбовуються у його долю. Герої Небесної Сотні…Чи можемо ми, живі, забути невинно убієнних? Ні! Адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Герої Небесної Сотні варті вдячної  пам’яті українського народу.

Учасники мітингу – представники трудових колективів, організацій, підприємств Царичанської громади – вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Потім розпочалася церемонія покладання живих квітів до пам’ятника Кобзарю, як вияв вдячності Героям Небесної Сотні, що віддали свої життя заради України.

Церемонію покладання квітів провели: Царичанський селищний голова Геннадій Вікторович Сумський, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Олена Дмитрівна Бакуліна, голова районної ради Світлана Андріївна Горбачова, депутат обласної ради Гошгар Аладдін огли Мухтаров та помічник народного депутата Олега Юрійовича Кришина Ігор Віталійович Пилявець.

Моліться, щоб людина почула людину,

Щоб син пожалів батька іншого сина,

Щоб мирною знову стала країна –

У Бога прохаєм – збережи Україну!