Олесь Гончар доля і особистість.

Олесь Гончар… Цього року  спільнота  святкує  100-річчя з дня народження великого українського письменника і гуманіста. Які б зміні довкруги не відбувалися, Олесь Гончар не сходить з його прижиттєвої висоти.  Щира, незрадлива любов письменника  до України, уселяє віру в майбутнє нашого народу. КЗК «Царичанська центральна бібліотека» Царичанської селищної ради запланувала ряд заходів  по популяризації  життя та творчості письменника.

13 березня  працівники відділу обслуговування для дорослих  провели для учнів аграрно-професійного ліцею літературно-музичну композицію « Собор душі Олеся Гончара». Ведучі Губар Н.В. та Миндря І.В.  цікаво представили життя і творчість Олеся Терентійовича, провели огляд його творчих надбань.

Цікаві відеосюжети , які підготувала Різун Ж.В.,  в повній мірі допомогли  відтворити  багатогранність  таланту великого  майстра слова, чиї твори заслужено вважаються класикою.