Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Позачергове засідання комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Царичанської селищної ради

В зв`язку з подіями в Одеському дитячому таборі відпочинку, було проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

         На зсіданні були присутні директори шкіл, сільських  клубів, школи мистецтв, ФСК «Мир», бібліотеки, краєзнавчого музею, дитячо-юнацької спортивної школи, районного будинку культури, завідувачі дошкільних навчальних закладів, будинку дитячо-юнацької творчості, що розташовані на території Царичанської об`єднаної територіальної громади.

Присутнім доповідав головний інспектор Царичанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Шаповал Сергій Віталійович.

Про стан справ з інвентаризацією первинних засобів пожежогасіння доповідав провідний спеціаліст цивільного захисту виконавчого комітету Царичанської селищної ради Самсоненко Юрій Олександрович.

За результатами доповіді та з  урахуванням обговорень комісія вирішила:

Директорам закладів

  • провести інвентаризацію пожежних щитів та первинних засобів пожежогасіння;
  • привести в належний стан плани евакуації, інформаційні стенди;
  • пройти навчання з питань пожежної безпеки, призначити відповідальних осіб з утримання пожежних щитів, засобів пожежогасіння та шляхів евакуації.

Начальнику відділу освіти та провідному спеціалісту ЦЗ

  • Начальнику відділу освіти та провідному спеціалісту ЦЗ взяти під контроль проведення інвентаризації та забезпечення відповідно до норм комплектування пожежних щитів та первинних засобів пожежогасіння.


« повернутися до списку новин