Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Новини соціально- гуманітарного відділу виконкому Царичанської селищної ради.

Новини соціально- гуманітарного відділу

виконкому Царичанської селищної ради

 

30.10.2017 року в Обласному Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов навчальний семінар для працівників об’єднаних територіальних громад з питань соціальної роботи з вразливими категоріями населення, надання методичної допомоги у здійсненні соціальної роботи з сім’ями та молоддю з метою підвищення кваліфікації працівників ОТГ.  Участь у семінарі приймав начальник соціально-гуманітарного відділу Липка Юрій Борисович.  На засіданні було розглянуто ряд важливих та актуальних питань: 

Аспекти діяльності працівників ОТГ при наданні соціальних послуг сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах.

     Порядок надання соціальних послуг соціальної адаптації та посередництва.

Попередження насильства в сім’ях недопущення жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми, проведення роботи з особами, які мають проблеми із законом  на території ОТГ.

Особливості роботи з сім’ями, які виховують дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Слід зазначити, що при виконкомі Царичанської селищної ради вже створена та функціонує комісія з питань роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Основним завданням комісії та                                   соціально-гуманітарного відділу є здійснення соціальної підтримки сімей   (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах та шляхи їх подолання. За період роботи комісії соціальними послугами охоплено 42 сім’ї, з яких 11 сімей охоплено соціальним супроводом. Проведення подібних семінарів допомагає якісно надавати соціальні послуги та покращувати організацію соціальної роботи у Царичанській об’єднаній громаді.« повернутися до списку новин