Засідання громадського формування з охорони громадського порядку «Варта Приорілля».

Дата: 10.07.2017 15:30

Фото без описуЗгідно рішення виконкому селищної ради « Про заходи по запобіганню злочинності на території Царичанської селищної ради»,  07.07.2017 року за  участю заступника селищного голови з земельних питань та соціально-гуманітарної політики Стрільця В.А., відбулося засідання громадського формування з охорони громадського порядку «Варта Приорілля» на території Царичанської селищної ради.

На якому були присутні: представник поліції Манзюк Є.В., голова ГФ ОГП Липка Ю.Б. та члени громадського формування. Основною метою засідання було  вирішення питання щодо погодження заходів по запобіганню злочинності на території Царичанської селищної ради. Манзюк Є.В. ознайомив присутніх із ситуацією  та рівнем злочинності, яка існує на сьогоднішній день у громаді. Членам громадського формування із охорони громадського порядку було запропоновано розробити графік чергувань по всій території громади з метою  профілактики та попередження запобігання вчинення правопорушень, що включає в себе перевірки  дискотек, місця громадського відпочинку, кафе, барів, перевірки магазинів щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та ін. Усі присутні підтримали ініціативу щодо проведення чергувань по всих населених пунктах громади та погодили графік чергувань членів громадського формування спільно з представниками поліції на літній період.