Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

15 лютого 2018 року День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В парку Слава смт Царичанка біля пам’ятного знаку воїнам –інтернаціоналістам 15 лютого відбувся, організований виконкомом Царичанської селищної ради, мітинг  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав з покладанням  живих квітів.  Напередодні до учасників бойових дій звернувся селищний голова Сумський Геннадій Вікторович :
«Шановні учасники  бойових дій, воїни інтернаціоналісти ,ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ'ЯЗОК» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Героїзм та самопожертву ви проявили під час виконання військового обов'язку в повоєнні роки на території понад двадцяти держав. Священною є пам'ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ми ніколи не забудемо тих, хто не повернувся!
Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради  він побажав усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах».
         Кожен воїн та вдова, які проживають на території Царичанської громади ( всього 91 особа), отримали від селищної ради  матеріальну підтримку з нагоди цієї події.

 « повернутися до списку новин