Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.


23 березня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради під головування виконуючого обов’язки селищного голови Стрільця В.А. 

 З першого питання «Про роботу КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Царичанської селищної ради інформувала директор зазначеного закладу Сергієнко В.Г.

В своєму виступі Валентина Григорівна зазначила пріоритети в роботі та шляхи вдосконалення діяльності закладу.

 Про внесення змін до рішення селищної ради від 15.12.2017 року № 657-30/VII «Про селищний бюджетна 2018 рік» та «Про затвердження плану доходів на 2018 рік щодо наповнення селищного бюджету, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни» інформувала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О.

Протокол засідання житлової комісії озвучила Бараненко Ю.Г. – головний спеціаліст соціально-гуманітарного відділу, секретар житлової комісії.

В процесі роботи виконавчого комітету було затверджено протокол засідання комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З питання «Про затвердження складу комісії та Положення про комісію виконавчого комітету Царичанської селищної ради з питань  розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на території Царичанської селищної ради» доповідав начальник соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Царичанської селищної ради Липка Ю.Б., який докладно роз’яснив основні засади положення та вніс пропозиції щодо персонального складу зазначеної комісії.

         Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян, зокрема і щодо надання матеріальної допомоги на лікування  та прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин