Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

23 березня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради під головування виконуючого обов’язки селищного голови Стрільця В.А.

З першого питання «Про роботу КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Царичанської селищної ради інформувала директор зазначеного закладу Сергієнко В.Г.

В своєму виступі Валентина Григорівна зазначила пріоритети в роботі та шляхи вдосконалення діяльності закладу.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 15.12.2017 року № 657-30/VII «Про селищний бюджетна 2018 рік» та «Про затвердження плану доходів на 2018 рік щодо наповнення селищного бюджету, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни» інформувала заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О.

Протокол засідання житлової комісії озвучила Бараненко Ю.Г. – головний спеціаліст соціально-гуманітарного відділу, секретар житлової комісії.

В процесі роботи виконавчого комітету було затверджено протокол засідання комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З питання «Про затвердження складу комісії та Положення про комісію виконавчого комітету Царичанської селищної ради з питань  розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на території Царичанської селищної ради» доповідав начальник соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Царичанської селищної ради Липка Ю.Б., який докладно роз’яснив основні засади положення та вніс пропозиції щодо персонального складу зазначеної комісії.

Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян, зокрема і щодо надання матеріальної допомоги на лікування  та прийняті відповідні рішення.