Мій рідний край - моя Царичанка.

Дата: 28.03.2018 10:45
Кількість переглядів: 1988

Довгожданна весна, яку всі так чекали, прийшла і в дитячий садок №5 «Вишенька» Царичанської селищної ради. Мій рідний край- моя Царичанка - свято-розвага проведена в середній групі ( вихователі Сердюк О.Г.,Гальонка І.Г.) розпалила  весну в серцях вихованців, батьків і гостей свята. Завдяки копіткій роботі по підготовці свята  дітки дізналися багато з історії та традицій рідного селища. Оформлення зали, виставка-ярмарка, національні костюми тішили серця присутніх , а також українські пісні у виконанні дітей і мам ( Постольник Анни, Корнієнко Алли, Рижай Наталії, Сергієнко Лілії, Мітлицької Юлії, Зайвої Інни) , танець  козаків із татом –отаманом (Підопригора Олексій) викликала гордість у дітей за рідний край та історію козаків. Співпраця колективу і батьків дає  вагомий  результат у вихованні юних патріотів.