Модульне навчання керівників шкільних роїв закладів освіти Царичанської селищної ради.

Дата: 28.03.2018 11:27
Кількість переглядів: 1939

Відповідно до річного плану організації  та проведення комплексу заходів гри  „Сокіл” („Джура”) у 2018 році на базі Комунального закладу «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради 27 березня 2018 року відбулося модульне навчання керівників шкільних роїв закладів освіти Царичанської об?єднаної територіальної громади.

Модульне навчання було організовано Відділом освіти Виконавчого комітету Царичанської селищної ради. Вісім керівників шкільних роїв та представники Комунального закладу «Царичанський будинок дитячої та юнацької творчості» прийняли участь у модульному навчанні.

До відома керівників  шкільних роїв були доведені матеріали обласного модульного навчання (інформаційно-методичні матеріали, розроблені комунальним закладом «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» Дніпропетровської обласної ради).

Вирізнено актуальні питання  щодо організації та проведення шкільного етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) -2018.

За підсумками роботи територіального організаційного комітету були вироблені орієнтовні вимоги та  інформаційно-методичні матеріали щодо проведення шкільного етапу гри для козачат (1-4 кл.) та джур козацьких (5-8 кл.).

Учасники заходу мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо програм змагань та отримати орієнтовний перелік конкурсних випробувань для шкільного етапу гри.

У ході проведення модульного навчання були визначені терміни проведення шкільного етапу гри (молодша, середня ланка) та узгоджено дату проведення районного етапу гри.

Модульне навчання пройшло конструктивно та змістовно.

Учасники модульного навчання ділилися досвідом щодо проведення гри для учнів молодшої та середньої ланки та мали змогу отримати консультації від керівників   рою «Орільські Джури», учасника обласного етапу  гри «Сокіл» («Джура») -2017.