Гуморина в дитячому садку «Ромашка»

02.04.2018 року у дитячому садочку №1 «Ромашка» районного центру відбулося свято сміху та гарного настрою. До цього свята готувалися діти усіх груп дошкільного віку.

Гуморину вела молодий вихователь дитячого садка Манза Крістіна Олександрівна – вона була Маринка-Мандаринка.

Захід відбувся у жартівливих посиденьках. Взяли участь вихованці груп «Калинка», «Ромашка», «Золота рибка», «Сонечко», «Веселий вулик» та «Вишенька». У залі панувала доброзичлива та весела атмосфера. Звичайно діалог між  героєм та дітьми відбувався у формі гри. Кожна група ретельно готувалася до виступу. Діти виконали пісні: «Весняні краплинки», «Люба Веснонька-Весна», таночки: «Я малюю зі стрічками», «Модниці», «Джентельмени», «Світить сонечко для всіх», «Кухарі». Та найбільше дітворі сподобалися ігри: «Гра з хусточкою», «Знайди свою пару», «Виклади промінчик», «Намалюй веселе обличчя».

На початку Маринка обіцяла сюрприз, тож наприкінці свята малята чекали на диво. І воно вилетіло з кульки різнокольоровим серпантином. Та до зали внесли великий, рум’яний, духмяний, солодкий пиріг.

Організатори закладу побажали усім присутнім здоров’я, посмішок, веселощів та сміху.