Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Свято весни для поважних людей

        

    Нещодавно у Центрі культури та дозвілля Царичанської об’єднаної територіальної громади для учасників клубу за інтересами «Надія» відбулося свято Весни і Жінки.

         Понад 50 чоловік у цей весняний день прийшли між собою поспілкуватися, розважитися, поспівати, потанцювати і пожартувати. Розпочинаючи свято,ведуча і керівник клубу Олена Сульжик, звернулася до присутніх: - Подивіться у вікно – сьогодні  вже не перший день весни, а на дворі ще зимно. Але прислухайтесь до себе і відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. То дзвіночок надії, яка повертається до вас із весною, із прекрасним жіночим святом весни, надії і любові.

         Для поважних людей весна – це оновлення власних сил, надія на краще, сонячний настрій, наснага до городніх клопотів і енергія для внуків. На святі учасники клубу багато посміхалися, слухали теплі привітання від постійного мецената «Надії» і доброго чарівника для них депутата обласної ради Гошгара Мухтарова та голови районної ради Світлани Горбачової. А ще вітали щирими оплесками артистів, які дарували присутнім пісні, вірші, гумор. Артистами були і самі члени  «Надії» і гості. На свято приїхали і прийшли не тільки з Царичанської громади, а й з Ляшківської, Китайгородської, Моилівської.

         На святковій зустрічі своє мистецтво дарували лауреати Сорочинського фестивалю 2016-2017 років ансамбль народної пісні «Дівчата», Інна Остапенко, Зінаїда Білик, Раїса Романовська, Микола Бахмат, Марія Злюча, Галина Лоза- Сало, Неля Шишкова, Валентина Малик, Надія Нетеса, Валентина Канцевич, Лідія Костильова, Любов Булахова.Коли свято добігло кінця.Олена Анатоліївна виконала пісню,побажавши надійчанам .щоб «в кожній господі,в кожній родині,хай буде щастя,хай буде свято!»« повернутися до списку новин