Вітаємо !!!

06 квітня 2018 року відзначає свій ювілейний день народження мила, чарівна жінка, талановитий педагог, мудрий наставник – директор комунального закладу «Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради

Таїсія Вікторівна Рашевська

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість

справі та високий професіоналізм і надалі плідно слугують задля зміцнення та розбудови освітянської ниви громади, а в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх, глибоке задоволення від праці!

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Хай минають негаразди та непорозуміння, підтримують рідні люди, розуміють та допомагають колеги.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів.

З повагою,

селищний голова                                                    Г.В. Сумський

виконавчий комітет

та депутатський корпус