Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

       

 


       18 квітня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради під головування селищного голови Сумського Г.В. 

 З першого питання «Про роботу КПНЗ «Царичанська школа естетичного виховання» Царичанської селищної ради інформував директор цього закладу Мельник А.А., який  в своєму виступі зазначив пріоритетні напрямки в своїй роботі та відзначив досягнення учнів школи.

 Про благоустрій та санітарний стан  на території Царичанської селищної ради  інформував начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури  Андрухів А.В.

Із заходами, передбаченими до відзначення 32-ї річниці  аварії на ЧАЕС та до святкування  73-ї  річниці з Дня Перемоги ознайомила членів виконкому та присутніх секретар виконавчого комітету Царичанської селищної ради Герасименко Н.В.

В процесі роботи виконавчого комітету було затверджено протокол засідання комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та протокол комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по яким доповів начальник соціально-гуманітарного відділу Липка Ю.Б.

 

         Насамкінець були розглянуті заяви громадян, зокрема і щодо надання матеріальної допомоги на лікування  та прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин