Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

18 квітня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради під головування селищного голови Сумського Г.В.

З першого питання «Про роботу КПНЗ «Царичанська школа естетичного виховання» Царичанської селищної ради інформував директор цього закладу Мельник А.А., який  в своєму виступі зазначив пріоритетні напрямки в своїй роботі та відзначив досягнення учнів школи.

Про благоустрій та санітарний стан  на території Царичанської селищної ради  інформував начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури  Андрухів А.В.

Із заходами, передбаченими до відзначення 32-ї річниці  аварії на ЧАЕС та до святкування  73-ї  річниці з Дня Перемоги ознайомила членів виконкому та присутніх секретар виконавчого комітету Царичанської селищної ради Герасименко Н.В.

В процесі роботи виконавчого комітету було затверджено протокол засідання комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та протокол комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по яким доповів начальник соціально-гуманітарного відділу Липка Ю.Б.

Насамкінець були розглянуті заяви громадян, зокрема і щодо надання матеріальної допомоги на лікування  та прийняті відповідні рішення.