Громада пишається своїми дітьми!

Дата: 24.04.2018 09:57
Кількість переглядів: 1969

21 квітня 2018 року у м.Дніпро відбувся XVII Відкритий фестиваль – конкурс «Веснограй – 2018». Участь у фестивалі взяли  обдаровні та перспективні маленькі танцюристи і музиканти Царичанської громади. Це – зразковий аматорський хореографічний колектив «Натхнення» (молодша група)ККЗ «Центр культури та дозвілля» ЦСР та вихованці КПНЗ» Царичанська школа естетичного виховання» ЦСР Анастасія Насс, Анна Кучугурна та Саміра Імамалієва.

Цього року свою творчість у номінаціях «вокал», «хореографія», «інструментальний жанр», «фольклорно – етнографічний жанр», «художнє читання» представляли колективи з Дніпра, Кам»янського, Кривого Рога, Верхньодніпровська, Новомосковська, Донецької обасті  і, звичайно ж, з Царичанки. Юних представників Царичанської громади поважають як гідних суперників, які професійно презентують свої творчі досягнення. А саме: зразковий аматорський хореографічний колектив «Натхнення» І – ІІ група стали Лауреатами  ІІІ ступеню у  номінації «Хореографія». У номінації «Вокал» дипломи Лауреата ІІІ ступеню отримали  Анна Кучугурна (ІІ вікова категорія)та Саміра Імамалієва (І вікова категорія).

А власницею диплому Лауреата І ступеню у номінації «Інструментальний жанр» стала маленька талановита піаністка Анастасія Насс.

Селищна рада, учасники заходу, керівники колективів виносять щиру подяку народному депутату України Олегу Юрійовичу Кришину,  який взяв на себе  фінансові витрати по оплаті внесків за участь  та транспортні витрати  на підтримку талановитих дітей Царичанської  селищної об’єднаної територіальної  громади!