Вітаємо ювіляра!

Сьогодні святкує свій ювілейний день народження депутат Дніпропетровської обласної ради, заступник директора СФГ «Сяйво» -  працелюбний, енергійний керівник, чуйна людина, яка віддає усі сили, знання та досвід служінню людям

Гошгар Аладдін – огли Мухтаров

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи, а Ваш невичерпний потенціал та ентузіазм завжди мають достатнє поле діяльності, віра у власні сили і міцне здоров’я стануть запорукою для нових звершень і висот!

З повагою,

селищний голова                                                    Г.В. Сумський

виконавчий комітет

та депутатський корпус