З днем матері.

Дата: 12.05.2018 22:10

Люба, мила, рідна моя мати - мала назву літературно- музична композиція приурочена Дню Матері, яка відбулася 11 травня в ККЗ " Бабайківкий сільський Будинок культури". Мамо...мені здаєшся ти такою: В прозорості небесних барв, з очима мрії голубої, спинилась ти із немовлям і дивишся у світлому спокої на шлях... Саме цю тему висвітлювала виставка книг, підготовлена сільським бібліотекарем Антоніною Портянка. Кожне слова ведучих свята , Оксани Даниленко та Антоніни Портянка, націлювали увагу на повагу і любов до рідної неньки, до рідної землі - адже саме вони є тими чистими джерелами з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі  та до останнього дня життя. Піснею про маму та запальним танцем концертну програму відкрили учні 3 класу Бабайківської школи. Солісти художньої самодіяльності Бабайківського Будинку культури Олена Боклаг, Олена Кочерга, Тетяна Даниленко, Оксана Даниленко із задоволенням вітали гостей піснями. В.О. старости Валентина Чвертка привітала гостей зі святом та представила до нагородження подяками жінок -матерів, які в свою чергу виховали для суспільства хороших дітей. Це: Шмалій Наталю Миколаївна, Пеньковську Світлану Олексіївну, Онищенко Аллу Володимирівну, Качал Галину Ярославівну, Нушель Надію Іванівну, Верхогляд Клавдію Олександрівну, Моргентал Тамару Іванівну, Котенко Тетяну Олексіївну, Закапко Ольгу Вікторівну, Головко Галину Василівну, Шмалій Ніну Олегівну, Чвертку Ніну Вікторівну, Комар Олександру Федорівну, Гружинскас Клавдію Миколаївну, Сухачову Людмилу Миколаївну, Качур Людмилу Іванівну, Каплій Марію Павлівну. Гостинність солодкого столу для жінок - матерів підготувала В.о Валентина Чвертка. За допомогу у проведенні свята дякуємо директора Бабайківської школи Валентину Ковтун та В.о. старости Валентину Чвертку, а також учасників художньої самодіяльності.