Нові правила прийому дітей до першого класу школи.

Дата: 24.05.2018 11:13

З травня 2018 року діє новий Порядок зарахування дітей до школи, затверджений наказом Міністерства освіти  і науки України від 16.04.2018 №367.

До 31 травня батьки обов’язково повинні подати заяву на прийняття дитини до першого класу і копію свідоцтва про народження дитини, а протягом червня додати медичну довідку дитини форми 086-1/о. Документи на прийняття дитини батьки можуть подати в заклад освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає сім’я, або в іншу школу, де є вільні місця. Діти, яким на початок навчального року виповнилося 7 років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Розпорядження Царичанської селищної ради про закріплення за школами Царичанської громади територій обслуговування оприлюднені на сайті відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Діти, батьки яких подали заяву на прийняття до першого класу, наказом директора закладу освіти зараховуються  до школи 01 червня 2018 року. Список зарахованих учнів висвітлюється на сайті закладу освіти.

Відділ освіти виконавчого комітету

Царичанської селищної ради