Сьогодні святкує День народження завідувач ДНЗ № 4 "Берізка" - Корж Наталія Володимирівна.

Шановна Наталіє Володимирівно!

Прийміть щирі вітання з Днем народження від виконавчого комітету Царичанської селищної ради. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - добре і сонячно від людської вдячності! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро вертається сторицею! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо нашої «Берізки».
        Хай Ваша невичерпна енергія заряджає колектив однодумців, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання.

З повагою,  селищний голова             Г.В. Сумський