Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Малі Олімпійські ігри «Літоленд».

Всі змагалися малята

Бо було велике свято

Літоленд – це спорт і сміх,

Є розваги тут для всіх.

 

З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету та проведення Всесвітнього Олімпійського дня  в Україні, в КЗ Царичанському  ДНЗ №5 «Вишенька»  Царичанської селищної ради  7 червня 2018 року було проведено  спортивне свято «Літоленд» присвячене Олімпійському дню.

Гучна, весела музика зранку 7 червня сповістила про початок Малих Олімпійських ігор, які відбулись у дитсадку на  святково оформленому  спортивному майданчику. Спритні команди «Гномики» і «Чудасики»  вступили у двобій  після розминки-веселинки.

Веселі змагання, естафети, конкурси допомогли вихованцям проявити сміливість, витривалість, здоров’я та красу. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Наприкінці свята учасники команд разом із дітками-вболівальниками та працівниками ДНЗ виконали флешмоб «Зустрічаєм літечко!»

Справедливе журі нагородило учасників змагань медалями «Кращий спортсмен».

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

 « повернутися до списку новин