Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Кольоровими стежками літа

Як весело і нетрадиційно провести оздоровчий тиждень в дитсадку? Ідей у вихователів ДНЗ №4 «Берізка» знайшлося чимало. І тому, поспілкувавшись, вирішили провести кольоровий тиждень літа.

Якого ж кольору літо, здогадайтесь.?

Понеділок -зеленого кольору. День рослин та всього живого на Землі.

Вівторок –білий колір. День повітря.

Середа- блакитний колір. День води.

Четвер- жовтий колір. День сонця.

П`ятниця- червоний колір. День квітів та ягід. Закриття святкового тижня.

Діти груп та всі учасники навчально-виховного процесу взяли активну участь у проведенні дійства. Розпочався тижень приходом Дівчинки-Літечка. Діти 1 молодшої групи привітали глядачів віршиками, виконали таночок «Барвиста веселка» та потрапили у казкову країну разом з бджілками-трудівницями,  які запросили дітей прийняти участь в рухливих іграх : «Збери медок у вулик», «Сонечко и дощик», «Виклади промінці сонечку», «Потанцюй з метеликом» та «М`яч злови, про сонце розкажи». 

Діти 2 молодшої групи запропонували глядачам «танок-казку». Чому на голівці у дітей не ростуть квіточки», познайомили з ягодами, якими можна насолодитися влітку та запросили до участі в грі «Збери сунички», «Знайди свою галявину», «Привітай подружку».

Діти середньої групи провели цікаві досліди та експерименти з водою та повітрям, провели захоплюючу подорож Краплинки-Капітошки, та запропонували прийняти участь в іграх: «Перенеси воду в ложці», «Переправа», «Бігає, плаває, літає».

Такі свята є цікавою формою активного відпочинку дітей, що дарує їм безліч позитивних емоцій. Водночас це чудова нагода для малечі прявити свої фізичні якості та мобілізувати сили.

 « повернутися до списку новин