Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Привітання голови громади випускникам

Дорогі випускники, шановні батьки, вчителі!

Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини.

Ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною.

Попереду багато нових і цікавих доріг, вибрати і пройти які потрібно вже самостійно. Кожна з цих стежок лише тоді призведе до успіху, коли ви дійсно будете прагнути цього, досягнувши найвищого ступеня майстерності в тій справі, яка вам сподобається найбільше.

Поважайте своїх батьків, зберігайте їх традиції і працюйте на славу рідної країни, як це робили великі люди, про яких ви вперше дізналися зі шкільних підручників.

Бажаю, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

 

 

З повагою,

селищний голова                                                                       Г.В. Сумський« повернутися до списку новин