Вітання державним службовцям

Дата: 23.06.2018 11:27
Кількість переглядів: 1946

Шановні працівники, ветерани державної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня державної служби України!

Державний службовець – це особлива професія та нелегка праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі!

І тільки професіоналізм та ініціативність, старанність та компетентність, патріотизм та сумлінна праця, творче ставлення до справи та моральна відповідальність перед суспільством можуть бути запорукою успішного виконання намічених цілей!

Від імені виконавчого комітету, від депутатського корпусу Царичанської селищної ради та від себе особисто  бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, творчого натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі. Нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і терпіння,  необхідні для виконання взятих перед державою зобов’язань та діяти з енергійністю, самовіддачею, результативністю.

Щастя Вам, благополуччя, душевної рівноваги і комфорту, здійснення усіх мрій, найкращих перспектив на кожен подальший день та впевненості в завтрашньому дні нашої держави!

З повагою,

селищний голова                                                   Г.В. Сумський