Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Чергове засідання виконкому

    25 червня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради, яке провів селищний голова Сумський Г.В. 

    З питань черги денної  «Про стан роботи комісії з питань роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах» та «Про затвердження протоколу засідання  комісії з питань роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах» детально інформувала головний спеціаліст соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Бараненко Ю.Г., яка  в своєму виступі зазначила про проведену роботу комісією за рік та відзначила пріоритетні завдання вищезазначеної комісії  та відділу загалом.

    Щодо роботи адмінкомісії – проведену роботу та плани на найближчий час, інформував головний спеціаліст (юрист) виконавчого комітету Царичанської селищної ради Марчук О.М.

    Під час роботи членів виконавчого комітету було затверджено протокол житлової комісії та протокол комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З цих питань інформували заступник селищного голови з розвитку території, благоустрою та земельних питань – голова житлової комісії Стрілець В.А. та директор КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Царичанської селищної ради Головкова І.О. відповідно.

     Насамкінець були розглянуті заяви громадян, щодо питань віднесених до компетенції виконавчого комітету.« повернутися до списку новин