Семінар на тему «Впровадження медичних новацій в громадах».

Дата: 19.07.2018 14:49
Кількість переглядів: 1913

17 липня 2018 року за підтримки Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування в Царичанській селищній раді відбувся семінар на тему «Впровадження медичних новацій в громадах», на якому презентувався досвід Царичанської ОТГ з питань запровадження медичної реформи.

Учасники заходу (представники різних об’єднаних громад області) також мали змогу отримати інформацію щодо особливостей господарської діяльності КНП, фінансової стійкості,  розрахунку спроможності мережі та організації системи комунікації закладу первинної медико-санітарної допомоги. Про ці та інші питання медичної реформи інформували Олена Гладка, радник з питань муніципальних послуг Дніпропетровського ЦРМС та Андрій Мужевський, радник з фінансових питань ЦРМС.