Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Оголошення про конкурс.

 

 

       Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545, керуючись Положенням про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради  від  11 липня 2018 року №  848 – 37/VII Про створення комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради,

 виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради.

      Основні вимоги до кандидата: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»; стаж роботи за фахом не менше 5 років.

    Додаткову інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 3-23-59, 3-18-27.         

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, резюме; заповнену особову картку  з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; письмова згода на збір та обробку персональних даних. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Секретар виконкому                                                     Н.В. Герасименко« повернутися до списку новин