Візит представників організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

27 липня 2018 року до Царичанської селищної ради завітали представники організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), зокрема Stephen Douglas.

В процесі зустрічі селищного голови Сумського Г.В., заступника селищного голови – начальника відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи Журавель М.В. та секретаря виконавчого комітету Герасименко Н.В. з представниками ОБСЄ було обговорено питання розвитку об’єднаної територіальної громади та перспективи на майбутнє в умовах децентралізації.

Не обійшли увагою й питання перших виборів старост сіл Царичанської селищної ради та проміжних виборів депутата Царичанської селищної ради в одномандатному виборчому окрузі № 4.