Нові ідеї для нової бібліотеки.

7 серпня 2018 року   в м. Дніпро відбулась нарада для бібліотечних працівників сільських бібліотек області.

Нарада була проведена за ініціативи управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації за підтримки Міністерства культури України. У програмі обговорення реформування системи публічних бібліотек в умовах децентралізації та досвіду інновацій  у різних професійних  ракурсах. Нараду вела   начальник управління культури, національностей та релігій  обласної державної адміністрації  Першина  Наталія Геннадіївна.  Директор Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія  Тітова Надія Миколаївна ознайомила  присутніх з сучасними аспектами та векторами  подальшого розвитку  сільських бібліотек  в  контексті адміністративно-територіальної реформи. Працівники сільських та районних бібліотек області    ділилися досвідом  роботи  та досягненнями роботи   в умовах децентралізації.  На нараді був присутній   головний спеціаліст  відділу  літератури, читання та бібліотечної справи   Міністерства культури України  Кононов  Андрій Олександрович, який  надав консультацію щодо  роботи бібліотек в нових умовах та дав відповідь на ряд запитань бібліотечних працівників. Присутні ознайомилися з  виставкою  інформаційних матеріалів «Сільські бібліотеки  Дніпропетровщини  в інформаційному просторі  місцевої громади».  Царичанську громаду представляли на форумі  директор Царичанської центральної бібліотеки Костенко Л.В. та завідуючі сільськими бібліотеками Портянка А.М., Ксензова І.В. та Потропелюк  Я.Ю.  З новими ідеями  та бажанням  позитивних змін в своїй роботі  бібліотечні  працівники повернулися додому.