Щиро вітаємо Вас із національним святом нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2018 15:58

Від усього серця бажаємо Вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі.
Нехай цей Великий День дарує всім Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!
Ми   – українці Всім миром захистимо свій вибір, а значить – захистимо і українську незалежність. І сьогодні з гордістю  ми заявляємо: Держава наша є! Держава наша буде!
Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави – Україна! З великим святом! З Днем Незалежності! З днем народження Україно!
Слава нації!
Слава Україні!

Царичанський селищний голова                                                                                              Г.В.Сумський