Зі святом 1 вересня.

Шановні викладачі!  Дорогі юні друзі!

Щиро вітаємо з Днем знань-справжнім всенародним святом – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім учасникам освітнього процесу на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Найщиріші слова подяки-викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічне свято знань буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу!

З повагою, селищний  голова Г.В.Сумський
виконавчий комітет та депутатський