Гуляй, село, щоб всім весело було, Щоб краще село розцвіло!

Дата: 11.09.2018 09:19

8 вересня 2018 року мешканці села Юр’ївка святкували День села.

Того дня до юр’ївчан на свято завітали поважні гості – помічник народного депутата України Олега Юрійовича Кришина Ігор Віталійович Пилявець, депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Аладдін огли Мухтаров, керуюча справами Царичанської селищної ради Герасименко Наталія Вікторівна, які щиро вітали жителів із Днем села.

Свято села співпало із святом Дня фізкультури і спорту, тому і подарунки

від гостей були доречні, бо в селі планується відкриття центру активного відпочинку. Виконавчий комітет Царичанської селищної ради подарував молоді села новий тенісний стіл, а депутат обласної ради Гошгар Аладдін-огли Мухтаров подарував волейбольну сітку та м’ячі (волейбольний, футбольний, баскетбольний).  Молодь села дуже вдячна їм за подарунки.

Спонсорами свята були: Олександр Петрович Середа – СФГ «Нове», Олег Іозович і Юлія Гружинскас – СФГ «Гружинскас», Вікторія Анатоліївна і Андрій Іванович Головко – СФГ «Вікторія», Сумський Андрій Миколайович - ТОВ «Преображенка», Людмила Іванівна Торяник – СФГ «Людмила», приватний підприємець Мухаді Мусадійович Чумаков. Завдяки їм була смачна каша з м’ясом, гарні костюми, весела музика.

Організатором свята була староста Юр’ївського старостинського округу Людмила Андріївна Чернявська,  Олена Петрівна Середа, в.о. директора Юр’ївського СБК, а їй допомагали: Чечель Анжеліка Вікторівна, Линник Вікторія Вікторівна, Ксензова Інна Вікторівна - бібліотекар.

Дуже постаралися наші місцеві артисти: і маленькі і дорослі, аби подарувати людям гарний настрій і святкову атмосферу. Їх виступи, їх костюми були яскраві та незабутні.

Жителі села та староста Чернявська Людмила Андріївна дуже вдячні всім, хто приймав участь у проведенні Дня села.