Оголошення про конкурс

Відповідно до Закону України «Про освіту», керуючись Положенням про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради  від  11 липня 2018 року №  848 – 37/VII «Про створення комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради, ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога та практичного психолога комунальної установи «Царичанський інклюзивно-ресурсний центр» Царичанської селищної ради. Адреса: вул. Соборна, 40а, смт. Царичанка Царичанського району.
    Основні вимоги до кандидата: вища фахова педагогічна (психологічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра; стаж роботи за фахом не менше 3-х років.
    Додаткову інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 3-23-59.
   Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, резюме; копії документів про освіту, копію документа, який посвідчує особу; письмова згода на збір та обробку персональних даних. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються за адресою: вул. Соборна, 40а, смт. Царичанка Царичанського району Дніпропетровської області, відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради.
    В.о. директора
    КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»                                                                 С.О. Шиндель