Стали відомі імена переможців Бюджету участі 2018!

Дата: 19.09.2018 16:26

У лютому на сесії Царичанської селищної ради прийнято рішення запровадити Бюджет участі у громаді.

На конкурс у 2018 році подані 16 проектів, з них: 10 - освіта, 3 - спорт, 2 - культура та 1 – охорона здоров’я. В електронному голосуванні взяли участь близько 400 чол., паперовому – 852. Загальна запитувана сума всіх проектів склала 980,00 тис.грн.

Найбільшу кількість балів отримали проекти «Облаштування приміщення «Центр активного відпочинку с Юр'ївка» з бюджетом 80,0 тис.грн. (9,2 % мешканців старостинського округу) та «Актова зала Бабайківської школи – центр творчої взаємодії мешканців громади» з бюджетом 50,0 тис.грн. (7,7% мешканців старостинського округу). Староста Юр'ївського старостинського округу Людмила Чернявська та директор Бабайківської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Ковтун отримали подарункові сертифікати та побажання вдалої реалізації проектів від селищного голови Геннадія Сумського. У зв’язку з великою кількістю гарних проектів, що надійшли на конкурс, та активністю самих мешканців громади, Геннадій Сумський пообіцяв збільшити суму грантів у наступному році.