Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

"Туристичний експрес" по Царичанці.

Традиційно в КЗ "Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості" Царичанської селищної ради проводиться тиждень туризму, який цього року стартував 27 вересня, у Всесвітній день туризму.

Проведення краєзнавчого пішохідного квесту "Туристичний експрес"  (26-28.09.2018 року) відкрило нові можливості в ігровій формі дізнатися більше про селище Царичанка, його пам"ятні місця. Захід проводився у тісній співпраці з центральною дитячою бібліотекою, аптекою ФОП Виноградової.

Учасниками гри стали учні-гуртківці КЗ "ЦБДЮТ" із Царичанської, Преображенської, Бабайківської ЗОШ 1-3 ст. Маршрут включав у себу вісім об"єктів. Щоденно діти об"єдувалися у чотири команди, отримували кольорові розпізнавальні знаки і вирушали в цікаву подорож, по закінченню якої всі учасники квесту були нагороджені солодощами.

"Туристичний експрес" викликав цікавість не тільки в учасників гри, а й у перехожих. Така форма командної роботи сприяла розвитку кмітливісті, активністі та інтересу до пізнання свого рідного краю.« повернутися до списку новин