Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Сьогодні, 3 жовтня 2018 року відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України

       
Проводи в армію
  - завжди хвилююча і водночас урочиста подія: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків -  викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

З вітальним словом до юнаків звернувся заступник військового комісару Царичанського об’єднаного районного військового комісаріату майор Анатолій Олександрович Хоменко, начальник відділу організаційно кадрової роботи Олена Миколаївна Канто, голова районної ради Світлана Андріївна Горбачова та голова районної Організації ветеранів України  Іван Іванович Петрушевський. 

Юнаків привітали  голови селищної та сільських рад . 

 Призовники Царичанської ОТГ отримали грошові винагороди від виконкому ,  які вручила заступник селищного голови начальник відділу правового забезпечення та організаційно- кадрової роботи Марина Володимирівна Журавель.

«Любі, наші майбутні захисники: служіть чесно, самовіддано, оберігайте мир і спокій нашої України та своїх земляків. Щасливого Вам повернення  до рідної домівки!»« повернутися до списку новин