Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Поздоровлення з Днем захисника Вітчизни.

Шановні приорільці!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків.

В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.    

Відзначається воно  14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Тож дозвольте мені, від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Царичанської селищної ради та від себе особисто побажати вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою!

Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України! 

Зі святом!« повернутися до списку новин