При пожежі дзвоніть 101

Екскурсія є цікавим видом діяльності в дитсадку, а ще більше захоплень від неї, коли екскурсія за межі дитячого садка.
Нещодавно діти Царичанського садочка № 4 «Берізка» разом із вихователями відвідали 24 ДПРЧ ГУ ДСНС України  смт Царичанка. В пожежній частині радо зустріли малечу, познайомили їх зі справжньою пожежною машиною та її інвентарем. Діти із захопленням слухали розповідь  начальника караулу старшого лейтенанта ЦЗ Сергієнко Є.О, задавали питання, фотографувалися та переглянули справжню підготовку команди пожежних на виклик сигналізації. Малятам так сподобалась мандрівка, що більшість дітей назвали професію пожежника найважливішою та  в майбутньому  забажали займатися цією корисною справою.