41 сесія Царичанської селищної ради.

Дата: 26.10.2018 10:38
Кількість переглядів: 1943

24 жовтня 2018 року відбулася сорок перша чергова сесія селищної ради VІІ скликання. До черги денної включені 14 питань. Зокрема був заслуханий звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року. З ним можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Також депутатам представлені результати компоненту «Бюджет для громадян» в рамках програми USAID DOBRE. Пояснення складних бюджетних питань у зручних форматах: інфографіка, інтерактивні презентації, друковані видання з візуалізованими даними. Також, внесені зміни до селищних цільових програм та до селищного бюджету. У зв’язку із збільшенням кількості громадян, які потребують надання матеріальної допомоги, на фінансування Програми соціального захисту населення виділені додатково 50,00 тис.грн. Внесені зміни до Програми реформування та розвитку медичної галузі, збільшено фінансування пільгових медикаментів. З обласного бюджету виділені кошти на реалізацію місцевої Програми у розмірі 319,00 тис.грн. на придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Депутати дали згоду на прийняття до комунальної власності Царичанської громади житлового будинку смт Царичанка, 14 Гвардійської дивізії, 12. Управління капітального будівництва облдержадміністрації завершило будівництво, залишається підписати акти прийому-передачі. На сесії також розглянуто звернення члена виконавчого комітету Мельник Н.П. щодо відчуження пам’ятника Леніну та направлення коштів на започаткування Програми підтримки онкохворих. Постійна комісія з питань стратегічного планування та бюджету вийшла на сесію із проектом рішення відкласти питання продажу пам’ятника Леніну. Сама процедура продажу є невизначеною на сьогодні: чи його потрібно списати та здати на металобрухт чи доцільно провести оцінку об’єкта за рахунок місцевого бюджету та здійснити продаж на конкурентних засадах. Пам’ятник Леніна зберігається у КП «Царичанське ВОЖКГ» ЦРР безоплатно, підприємство несе відповідальність за його схоронність. Натомість Мельник Н.П. прохала звернути увагу громади на проблеми онкохворих людей. Селищний голова Сумський Г.В. пояснив, що в громаді діє Програма соціального захисту населення, за якою матеріальну допомогу можуть отримувати громадяни, що потребують підтримки. У тому числі, таку адресну допомогу можуть отримувати і люди із онкологічними захворюваннями. Всі дійшли єдиної думки щодо необхідності залучення гуманітарної та благодійної допомоги.