Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

26 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
З питань черги денної  «Про початок опалювального періоду 2018/2019 років на території Царичанської селищної ради» інформував начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Андрухів А.В.
Про роботу комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та про надання матеріальної допомоги доповіла секретар виконавчого комітету Царичанської селищної ради Герасименко Н.В.
          Членами виконавчого комітету було затверджено протокол засідання житлової комісії та протокол комісії з питань розгляду заяв громадян, які потребують  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на території ОТГ.
Заступник селищного голови – начальник відділу правового забезпечення та організаційно –кадрової роботи Журавель М.В. інформувала присутніх про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій та про виготовлення гербових номерних печаток для старост.
    Насамкінець були розглянуті заяви громадян,  щодо роботи житлово-комунального господарства та інші нагальні питання.« повернутися до списку новин