Царичанська громада приймає волонтера Корпусу Миру. Раді знайомству.

Дата: 26.10.2018 18:43

26 жовтня відбулося знайомства гр. США Каргал-Блей Джошуа Макс та працівників апарату селищної ради. Макс приїхав за програмою Корпусу миру США в Україні і став частиною колективу на найближчі два роки.

Його робота буде пов'язана із інвестиціями і проектною діяльністю, налагодження діалогу влади з громадою, активізацією молоді, ну й звичайно допомогою з вивченням англійської мови.

Найближчим часом Макс має більш детально ознайомитись із самими процесами діяльності об'єднаної громади, познайомитися з цікавими людьми та звичаями, а потім допоможе в розвитку громади та реалізації стратегічних завдань.

З концепцією проекту «Розвиток громад» можна ознайомитися нижче та на веб сайті http://ukraine.peacecorps.gov

cid:image001.png@01D1EF2E.6D736C30