Щодо проведення опитування серед жителів ОТГ.

Дата: 29.10.2018 09:19

Шановні колеги!

З метою покращення сучасних сервісів для громадян Міністерством юстиції України та його територіальними органами постійно впроваджуються нові форми та методи роботи з різними верствами населення.

Наразі Міністерство юстиції України ініціювало опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст районного значення щодо доступу до нотаріальних послуг та їх якості.

Мета нього опитування - деталізувати потреби громадян у нотаріальних послугах у сільській місцевості.

Опитування проводиться в офлайн (друкованій) та онлайн (інтернет) формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF4zBn947gSvHNda6J8etW3eQ6pWCpDwZl8I6dd8yZnUmdoA/viewform?fbclid=IwAR0heyGKzxNWxJ11z1zykoPzd_i7xtuMgBmUS0C8lyCE4m3wXcU5-kjVoUA

Це дасть можливість зробити висновки про те, наскільки часто сільські мешканці користуються нотаріальними послугами, скільки часу займає отримання цих послуг та який формат отримання нотаріальних послугу є

найбільш зручним. Крім того, кожен з респондентів може висловити власні побажання до Міністерства юстиції України.

Просимо Вас. при можливості, сприяти поширенню анкет у приміщеннях об’єднаних територіальних громад, розповсюдженні їх серед відвідувачів та жителів.

Скановані анкети просимо направити до 01 листопада 2018 року до відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на електронну адресу: pravova.osvita307@ukr.net (в копії dnipro@lgdc.org.ua).