Конференція Стратегічний розвиток та інвестиції Київ.

Делегація Царичанської селищної ради на чолі з Сумським Геннадієм Вікторовичем з 05.11.2018 по 06.11.2018 прийняла участь в Конференції «Стратегічний розвиток та інвестиції» в місті Київ. На черзі денній прослухані вступні ремарки щодо важливості стратегічного планування та управління; панельні дискусії щодо погляду інвесторів на потенціал об’єднаних громад. Були учасниками децентралізованого навчання у форматі світового кафе, де мали змогу поділитися найкращим досвідом врядування з іншими учасниками конференції. У рамках паралельних майданчиків - спілкувалися з експертами, отримували консультації з питань планування місцевого економічного розвитку, просторового планування та управління активами для розвитку та інше.