Школа з управління ОТГ.

Дата: 16.11.2018 11:19

Начальник відділу ЖКГ, благоустрою та інфраструктури виконавчого комітету Царичанської селищної ради Андрухів Андрій Володимирович   з одноденним візитом побував в Київ на публічній презентації та воркшоп-1 проекту «Е-рішення для громад» за підтримки U-LED with Europa.  Проектом запропоновано воркшоп (робота з ІТ інструментами для управління ОТГ) та  три навчальні курси: базовий навчальний курс для лідерів громад (2 місяці,  який відбудеться у січні-лютому 2019 року); курс основного рівня – по залученню інвестицій в ОТГ, реалізації та розробці проектів (2 місяці, який відбудеться у березні-квітні 2019 року); курс поглибленого рівня - по прогнозуванню, оцінці потенціалу ОТГ (2 місяці, який відбудеться у травні-червні 2019 року).