Тиждень безпеки дитини.

З 12  по 16  листопада в нашому  дитсадку пройшов «Тиждень безпеки  дитини». Всі  учасники  освітнього  процесу  відповідально  віднеслися  до  проведення важливої  роботи: для дітей  проводилися  заняття  з  безпеки  життєдіяльності, розповіді, бесіди, ігри  та  вправи. Для  батьків – консультації, лекції, анкетування  щодо  безпеки  дитини вдома, на вулиці та з незнайомими.  Для  підведення підсумків  роботи  з  безпеки  дитини  проведено  розвагу «Пригоди Баба Яги», в  якій  діти  разом  з Лікарем Айболитом  показали  свої  знання  правил  безпечної поведінки, вчили  казкових героїв Бабу Ягу  та  Бруднулю як  слід  себе  поводити, щоб  не  трапилось  біди  та  грали  в  ігри-естафети: «Загаси  пожежу», «Порятуй  звірят», «Обери  речі  для  гігієни»  та  «Веселий  світлофор».

Роботу  з   ОБЖ  потрібно  проводити  в  системі, не забувати, що  безпечна поведінка  шкодить і собі  і  оточуючим.