Торгівля алкоголем обмежена !

Дата: 23.11.2018 15:59

На сороковій сесії селищної ради  19 вересня 2018 року  депутатами сьомого скликання було прийняте рішення № 897-40/VII «Про обмеження продажу пива ( крім безалкогольного) ,  алкогольних , слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Царичанської селищної ради»

З метою попередження правопорушень, пов»язаних із зловживанням алкоголю, та збереження здоров»я громадян, керуючись ст.26 ч.1,ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила обмежити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних , слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Царичанської селищної ради з 22.00 год. до 7.00 год за київським часом у стаціонарних об»єктах торгівлі, магазинах з кафетеріями, малих архітектурних формах, за винятком закладів ресторанного господарства з 01 січня 2019 р.