Година пам’яті жертв Голодомору.

В Юр’ївському СБК 23 листопада проведено годину пам’яті жертв Голодомору «Пам’ять вічна…»

Було ознайомлено  підростаюче покоління зі страшними сторінками історії України,  демонструючи відео- презентацію « Пам’яті жертв Голодомору» та  док. фільм «Голодомор 1932-1933 роки».

«…на нашому столі присутній і хліб і зерно . Зерно, як символ життя і перемоги над молохом голоду, а хліб для того , щоб причаститися ним , як безцінним Божим даром та пом’янути душі загиблих людей, які помирали з думкою про цей святий скарб – шматочок хліба… Вшануймо , загиблих хвилиною мовчання…»