Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

23 листопада 2018 року відбулася сорок третя чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

До черги денної включено 10 питань.

На початку сесії депутати селищної ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять Полінова Георгія Федоровича, який трагічно пішов з життя 13 листопада поточного року.

Зокрема, на черговій сесії заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О. доповідала з питань «Про внесення змін до селищних цільових програм на 2018», «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік», «Про участь в реалізації 3 пулу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за проектом «Реконструкція майнового комплексу закладів охорони здоров’я за адресою: вул. Царичанська в смт Царичанка Царичанського району Дніпропетровської області» та «Про затвердження штатного розпису по комунальному некомерційному підприємству  «Царичанський ЦПМСД» Царичанської селищної ради».

З питань, пов’язаних з кадровою роботою, а саме «Про внесення змін до структури, штатної чисельності та статутів комунальних закладів Царичанської селищної ради» та «Про дострокове припинення повноважень депутата Царичанської селищної ради» інформувала Журавель М.В. – заступник селищного голови – начальник відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи.

Депутати селищної ради розглянули ще ряд нагальних питань, пов’язаних із сталим функціонуванням громади, насамкінець були розглянуті земельні питання.« повернутися до списку новин