23 листопада 2018 року відбулася сорок третя чергова сесія Царичанської селищної ради VII скликання.

Дата: 26.11.2018 16:53

До черги денної включено 10 питань.

На початку сесії депутати селищної ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять Полінова Георгія Федоровича, який трагічно пішов з життя 13 листопада поточного року.

Зокрема, на черговій сесії заступник селищного голови з питань економіки Смоляга І.О. доповідала з питань «Про внесення змін до селищних цільових програм на 2018», «Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік», «Про участь в реалізації 3 пулу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за проектом «Реконструкція майнового комплексу закладів охорони здоров’я за адресою: вул. Царичанська в смт Царичанка Царичанського району Дніпропетровської області» та «Про затвердження штатного розпису по комунальному некомерційному підприємству  «Царичанський ЦПМСД» Царичанської селищної ради».

З питань, пов’язаних з кадровою роботою, а саме «Про внесення змін до структури, штатної чисельності та статутів комунальних закладів Царичанської селищної ради» та «Про дострокове припинення повноважень депутата Царичанської селищної ради» інформувала Журавель М.В. – заступник селищного голови – начальник відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи.

Депутати селищної ради розглянули ще ряд нагальних питань, пов’язаних із сталим функціонуванням громади, насамкінець були розглянуті земельні питання.