Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

«We are glad to see you» (Ми раді познайомитися з вами)

  

23 листопада до нашої школи завітав представник корпусу миру США Каргал Блей Джошуа Макс. Перша зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері. Вчитель англійської мови Чорна Людмила Іванівна організувала знайомство у вигляді тренінгу «We are glad to see you».

   Очікуючи на носія англійської мови, учні випустили постер «Lets meet», на якому розмістили свої міні-анкети. Намалювали смайлики, щоб передати емоції перед та після знайомства з Максом. А також підготували питання, які, на їхню думку, допомогли б  ближче познайомитися з майбутнім тьютором у вивченні англійської мови.

    Зі свого боку Макс розповів про цілі і завдання свого приїзду до України, про себе, рідне місто та запропонував обговорити хобі більшості учасників розмови: музику, танці та футбол. Традиційна американська весела руханка «Simon says» допомогла співрозмовникам підсилити позитивні емоції від зустрічі.

    Наступного разу темою розмови стануть традиційні свята в США. Американець пообіцяв не тільки розповісти, але й показати власні фото. Ми теж готуємося і з нетерпінням чекаємо на приїзд нашого нового друга Макса.

  « повернутися до списку новин