День народження Царичанської дитячо-юнацької спортивної школи

1 грудня 2018 року вся  спортивна дружна родина Приорілля  та прихильники  спорту  святкували День народження Царичанської дитячо-юнацької спортивної школи.

40 річчя закладу відзначалось в КЗ «Центр культури та дозвілля» Царичанської селищної ради.

Привітав ювілярів царичанський селищний голова Г.В. Сумський  та вручив подарунок – сертифікат на отримання оргтехніки та спортивного інвентарю на суму 46 тис. грн.

Помічник народного депутата України  Кришина О.Ю. - Пилявець І.В. та депутат обласної ради Мухтаров Г.А. нагородили грамотами та  грошовими винагородами кращих представників спортивної галузі. Наприкінці свята присутніх у залі юних спортсменів очікував сюрприз. Це був великий торт- подарунок депутата обласної ради. Мухтарова Г.А.  А народний депутат України  Кришин О.Ю. потурбувався про святкове оздоблення сцени, яке викликало чимало схвальних відгуків.

Працівники культури громади разом із своїми вихованцями подарували присутнім музичні вітання ,  а  директор ДЮСШ Світлана Толошна порадувала іменинників пісенним подарунком- найулюбленішою піснею всіх спортсменів.

Відеопрезентація світлин із фотоальбомів тренерів т а вихованців школи  дала можливість багатьом присутнім поринути у своє глибоке дитинство та юність.