Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Вітання з нагоди дня місцевого самоврядування.

 

7 грудня 2018 року  працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад приймали вітання з нагоди дня місцевого самоврядування від керівництва районної ради, райдержадміністрації, обласного, народного депутатів, голів селищної та сільських громад Царичанського району.

Царичанський селищний голова Геннадій Сумський у своєму вітальному слові зазначив, що діяльність Царичанської громади є відкритою, прозорою та спрямованою на задоволення життєвих потреб наших мешканців.А також презентував присутнім успіхи та досягнення своєї ОТГ: «За два роки об’єднання найбільшої в районі громади, ми маємо десятки успішно реалізованих проектів – осучаснені школи, дитячі садочки, амбулаторії та ФАПи, кілометри капітально відремонтованих вулиць  із сучасним освітленням, забезпечення центральним водопостачанням сіл, успішне впровадження освітньої та медичної реформ, завдяки чому мешканці вже сьогодні відчувають, що обраний нами шлях децентралізації та розвиток системи місцевого самоврядування є вірним.

З моменту створення об’єднаної громади на реалізацію проектів залучено  - 5 млн. грантових коштів міжнародних організацій, а обсяг видатків на забезпечення інфраструктурного розвитку та благоустрою склав 125,0 млн. грн.»

     Наприкінці виступу  Г.В. Сумський щиро подякував ветеранам місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад за їх самовідданість  роботі, професіоналізм та відповідальність, а також  висловив  слова вдячності працівникам – самоврядовцям за їх нелегку, часто не вдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.« повернутися до списку новин