Чай пити-довго жити.

Щороку 15 грудня в усьому світі   відзначається день чаю. Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій як чай заслуговує на своє свято.

Дитячий відділ КЗК «Царичанська центральна  бібліотека» підтримав цю смачну традицію і  напередодні свята  провів літературне чаювання « Рослина, що завоювала   увесь світ».

Бібліотекар  ознайомила дітей  з історією походження чаю, традиціями чаювання різних народів.  Присутні пірнули в світ легенд , оповідей, приказок та  прислів’їв про чай,  брали участь  у різноманітних конкурсах, вікторинах.

Цікавим доповненням до заходу стала презентація  книжкової виставки «Чай пити- довго жити».

Всі учасники свята смакували запашні чаї, насолоджувалися цукерками, печивом, обмінювались враженнями про різноманітні чаї.